Диски на причіп

Диски на причіпДиски на причіп - досить важлива складова в конструкції причепа. Однією з головних функцій дисків на причіп є безпека пересування. На них тримається гума та забезпечується зв'язок транспортного засобу з дорогою. Так як причіп служить для перевезення важких вантажів, то й вимоги щодо його експлуатації дуже високі. Тому підійти до вибору дисків слід серйозно та відповідально. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і вибір певного матеріалу залишається на розсуд власника техніки. Однак слід враховувати найважливіші параметри, такі як: діаметр, ширина. Точне балансування, відповідність диска шині є запорукою безпеки на дорозі.

Придбати надійні диски на причіп можна в компанії «Кнотт Автофлекс Україна».

Добре підібрані диски допоможуть знизити навантаження, що лежить на підвісці. Від міцності матеріалу дисків на причіп залежить довгостроковість їхньої служби. Слід також зважити на максимальне навантаження, на яке розрахований причіп. Враховуючи специфіку цього виду техніки, матеріал для дисків на причепи рекомендується вибирати з антикорозійним покриттям. Найбільш поширеними для цієї складової колеса є такі види: сталеві, легкосплавні, ковані, литі. Кожен із цих видів має свої переваги та недоліки. Вони відрізняються матеріалом, з якого виготовлені, міцністю, антикорозійними властивостями та, звичайно, вартістю. Вибрати найбільш підходящий варіант для своєї техніки з оптимальним співвідношенням ціни та якості слід власнику причепа самостійно. Але щоб зробити правильний вибір, варто звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців.

Пам'ятайте, що якісні диски на колеса – це не тільки безпека Вашого вантажу, Ваша безпека, це безпека інших водіїв на дорозі. 

<< Назад

  G Analytics
сайт створено компанією веб дизайн
Товаров: 0
На сумму: 0 грн.